İşte Motorola Moto X4'ün Fiyatı!

Lenovo'un yeni orta sınıf telefonu Moto X4'ün henüz resmi tanıtımı yapılmadı ancak Avrupa'daki satış fiyatı belli oldu. İşrte Moto X4'ün Avrupa fiyatı...
28 Temmuz 2017 16:09
İşte Motorola Moto X4ün Fiyatı!
Lenovo'nun çok yakında tanıtacağı iddia edilen yeni akıllı telefonu Moto X4'ün Avrupa fiyatı da belli oldu. Görünüşe göre cihazın 32 GB'lık sürümüyaklaşık 350 euro fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacak.
 
64 GB'lık sürümün fiyatı ne olacak?
 
Yaşanan bu sızıntıyla birlikte en çok merak edilen şeylerden biri de Motorola Moto X4'ün 64 GB'lık sürümünün nasıl bir fiyatlandırma politikasıyla satışa sunulacağı oldu.
 
Fakat ne yazık ki şimdilik bu sürüm için bir bilgi bulunmasa da, 350 euro'dan satışa sunulacak olan 32 GB'lık modelden biraz daha pahalı olacağını söylemek yanlış olmaz.
 
 
 
 
Yine de fiyatlandırmanın beklentilerin altında kaldığını ve Motorola Moto X4'ün beklenenden daha ucuza satışa sunulacağını da belirtmemiz gerekiyor. Bu yüzden 64 GB'lık sürümün de pek de pahalı olmayacağı düşünülebilir.
 
 
Motorola Moto X4'te 5.2 inç'lik Full HD ekran, 3 GB bellek kapasitesi, 12MP'lik özçekim ve 16 MP'lik ana kamera yer alacak. Cihazın işlemcisi ise Snapdragon 630 ya da Snapdragon 660 olarak tercih edilecek ama henüz resmi duyuru gelmediği için bu konuda kesin bir şey söylemek mümkün değil.
 
 
shiftdelete
734220
Bu haberler ilginizi çekebilir