İşte Kırmızı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus!

Apple, kırmızı renkli iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelini duyurdu. Apple'ın RED kampanyası kapsamında piyasaya çıkardığı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın fiyatı ve detayları haberimizde...
21 Mart 2017 15:25
İşte Kırmızı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus!
Sabah saatlerinde çevrimiçi mağazasını ' Size güzel bir sürpriz hazırlıyoruz. ' mesajı ile bakım moduna alan Apple'ın, kullanıcıların karşısına hangi ürünler ile çıkacağı büyük bir merak konusu haline gelmişti.
 
Çevrimiçi mağazasını tekrar aktif hale getiren Apple, Kırmızı renkli iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin duyurusunu gerçekleştirdi.
 
Kırmızı iPhone 7 çıkış tarihi ve fiyatı!
 
Product (RED) kategorisi altında Apple Store'da listelenen kırmızı renkli iPhone 7 modellerinin satışından elde edilen gelirlerin bir kısmı, HIV/AIDS ile mücadele programlarını desteklemek üzere The Global Fund’a bağışlanacak.
 
 
Apple'ın özel olarak üretilen modeller listesine dahil ettiği Kırmızı iPhone 7 modelinin fiyatı, diğer renk seçeneklerine göre farklılık gösteriyor.
 
Kırmızı iPhone 7'yi satın almak için ödenmesi gereken ücret en düşük depolama için 4.299 TL, iPhone 7 Plus modelinde ise 4.949 TL olarak belirlenmiş durumda.
 
24 Mart saat 18:01’den itibaren sipariş verilebilir hale gelecek olan Kırmızı iPhone 7'nin, sipariş veren kullanıcılara ne zaman teslim edileceği henüz bilinmiyor.
 
shiftdelete
241438
Bu haberler ilginizi çekebilir