İşte Kırmızı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus!

Apple, kırmızı renkli iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelini duyurdu. Apple'ın RED kampanyası kapsamında piyasaya çıkardığı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın fiyatı ve detayları haberimizde...
21 Mart 2017 15:25
İşte Kırmızı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus!
Sabah saatlerinde çevrimiçi mağazasını ' Size güzel bir sürpriz hazırlıyoruz. ' mesajı ile bakım moduna alan Apple'ın, kullanıcıların karşısına hangi ürünler ile çıkacağı büyük bir merak konusu haline gelmişti.
 
Çevrimiçi mağazasını tekrar aktif hale getiren Apple, Kırmızı renkli iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin duyurusunu gerçekleştirdi.
 
Kırmızı iPhone 7 çıkış tarihi ve fiyatı!
 
Product (RED) kategorisi altında Apple Store'da listelenen kırmızı renkli iPhone 7 modellerinin satışından elde edilen gelirlerin bir kısmı, HIV/AIDS ile mücadele programlarını desteklemek üzere The Global Fund’a bağışlanacak.
 
 
Apple'ın özel olarak üretilen modeller listesine dahil ettiği Kırmızı iPhone 7 modelinin fiyatı, diğer renk seçeneklerine göre farklılık gösteriyor.
 
Kırmızı iPhone 7'yi satın almak için ödenmesi gereken ücret en düşük depolama için 4.299 TL, iPhone 7 Plus modelinde ise 4.949 TL olarak belirlenmiş durumda.
 
24 Mart saat 18:01’den itibaren sipariş verilebilir hale gelecek olan Kırmızı iPhone 7'nin, sipariş veren kullanıcılara ne zaman teslim edileceği henüz bilinmiyor.
 
shiftdelete
512669
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama