İşte Galaxy S9'un Tanıtım Tarihi!

Galaxy S9'un ne zaman tanıtılacağına dair ilk resmi açıklama geldi. İşte ayrıntılar...
11 Ocak 2018 09:06
İşte Galaxy S9un Tanıtım Tarihi!
CES 2018 bünyesinde birçok firma en yeni ürünlerini bizlerle buluştururken, bazı firmalar da ek olarak önümüzdeki dönemlere göz kırpıyorlar. Bu firmalardan biri olan Samsung, Galaxy S9 tanıtım tarihi için açıklamada bulunarak fuarın konuşulan isimlerinden biri olmayı başardı.
 
Galaxy S9 tanıtım tarihi Samsung tarafından açıklandı!
 
Galaxy S9 modellerinin bir süredir CES sırasında tanıtılmayacağı ve olası tarih olarak MWC 2018‘in belirlendiği kulislerde konuşuluyordu. Böylece tanıtımı Şubat ayına sarkacak olan amiral gemilerini bir başka fuarda görecektik.
 
 
 
 
İşte bu dedikodu, Samsung Mobil Başkanı DJ Koh tarafından ilk kez resmi olarak onaylandı. CES 2018 sırasında konuşan DJ Koh, bu fuarda başlayan devrimin devam edeceğini ve Galaxy S9 modellerinin Şubat ayında bir başka fuarda bizlerle buluşacağını söyledi. Eh, Şubat ayında MWC dışında önemli bir teknoloji fuarı bulunmuyor.
 
2017’de Galaxy S8 Plus modellerini Mart ayında düzenlediği özel bir etkinlikle duyuran Samsung, cihazları Nisan ayında satışa çıkartmıştı. Galaxy S9’lar Şubat ayında duyurulacağına göre, muhtemel Galaxy S9 çıkış tarihi için Mart ayını gösterebiliriz.
 
shiftdelete
733955
Bu haberler ilginizi çekebilir