İşte Galaxy Note 9'un Muhteşem Konsept Görüntüsü!

Samsung Galaxy Note 9'un yeni bir konsept Videosu yayınlandı. İşte o muhteşem görüntüler...
08 Şubat 2018 09:10
İşte Galaxy Note 9un Muhteşem Konsept Görüntüsü!
Samsung Galaxy Note 9, 2018 yılının merakla beklenen telefonları arasında yer alıyor. Yeni modelle ilgili daha fazla bilgi beklediğimiz şu günlerde, YouTube üzerinde yer alan 'Concept Creator' adlı kanal, cihaza ait bir konsept tasarım yayınladı. Yalnız bu videonun telefonla ilgili bir sızıntı olmadığını aklımızda bulunduralım. Eğer videoya göz atmak isterseniz, yazımızın sonunda görebilirsiniz.
 
Concept Creator'ın tasarımı bir nebze iyimser olmakla birlikte, görüntü itibariyle hoş olduğunu söyleyebiliriz. Metal ve camdan yapılan cihazın hem ön hem de arka kenarları eğimli hale getirilmiş. Arka yüzde ise dikey olarak yer alan çift kamera kurulumu bulunuyor. Cihazın alt bölümünde Type-C girişi, 3.5 mm kulaklık girişi ve S Pen stylus bulunuyor.
 
Telefonun arka yüzünde de ekranın altında da parmak izi okuyucusu bulunmuyor fakat bunun yerine telefonun sağ yan köşesine yerleştirilmiş. Solda ise ses açma kapama tuşları ile Bixby tuşu yer alıyor. Konsept telefonun ekranı, ön yüzü bütünüyle kaplıyor. Temel olarak ekran kenarlığı bulunmayan telefonun hoparlörü, ekranın üst bölümüne yerleştirilmiş. Sensörler ve ön yüzdeki kamera da yine aynı bölümde yer alırken, herhangi bir çıkıntı da bulunmuyor. Bununla birlikte Samsung'dan görmeye alıştığımız şekilde ekranın köşelerden kıvrımlandırılmış olduğunu da görebiliyoruz.
 

webtekno
748684
Bu haberler ilginizi çekebilir