iPod Classic Kara Borsaya Düştü

Apple'ın geçtiğimiz dönemde üretimini durdurarak satıştan kaldırdığı ikonik müzik çaları iPod Classic kara borsaya düştü ...
07 Aralık 2014 19:34
iPod Classic Kara Borsaya Düştü
Apple'ın ikonik müzik oynatıcısı iPod Classic, internette karaborsaya düştü. Kısa bir süre önce Apple tarafından üretimine son verilen ve satıştan kaldırılan cihazın elde kalan stokları yüksek fiyatlarla satışa çıkarılıyor.
 
 
1000 doları gördü
 
The Guardian gazetesinin haberine göre, Amazon'un da aralarında olduğu birçok online satış ve açık artırma sitesinden iPod Classic'in fiyatı tavan yapmış durumda. Cihazın fiyatı ortalama 480 dolar ile 780 dolar arasında değişirken, en yüksek fiyat olarak 1043 doları görmüş durumda. Cihaz satıştan kaldırılmadan önce Apple tarafından 250 dolara satılıyordu.
 
 
iPod Classic efsanesi
 
iPod Classic'in 160 GB hafızası, sadece müzik deneyimine odaklanması, efsaneleşmiş click-whell navigasyon kompenenti gibi özellikleri, müzikseverler gözünde cihazı ayrı bir noktaya taşıyor. Her ne kadar iOS cihazların satışlarının yükselmesi iPod satışlarını azaltsa da, iPod Classic'ten vazgeçemeyen müşteriler yok değil. 
shiftdelete
952621
Bu haberler ilginizi çekebilir