iPhone'lara Flash Bellek Geldi!

iPhone'lara Flash Bellek Geldi! Depolama sistemleri üreticisi SanDisk, iOS cihazlara özel lightning bağlantılı flash depolama üretti. iXpand adlı ürün, iPhone, iPod ve iPad ile çalışıyor.
14 Kasım 2014 20:07
iPhonelara Flash Bellek Geldi!
Depolama sistemleri üreticisi SanDisk'ten iOS cihaz sahiplerini sevindirecek bir ürün geldi. iXpand adlı cihaz, hem lightning hem USB bağlantılı taşınabilir flash depolama çözümü olarak dikkat çekiyor. Cihaz, kendi uygulaması ile iPhone, iPad ve iPod Touch'tan veri depolama sağlıyor.
 
 
 
Uygulama üzerinden eşzamanlama
 
Sandisk iXpand Sync adlı uygulama aracılığıyla iOS cihazlardan fotoğraf ve videoları senktronize eden ürün, üzerinde bulunan USB bağlantısı ile verileri kolayca Mac ya da PC'ye aktarmaya da olanak sağlıyor. Ayrıca, AVI ve WMV gibi dosya türleri uygulama içerisinden görüntülenebiliyor.
 
 
Şifreleme desteği
 
Çapraz platformda kullanılabilen iXpand, şifreleme özelliğiyle kişisel verilerin korunmasını da sağlıyor. Üst sınıf metal kasası ve şık tasarımıyla dikkat çeken cihaz, 16 GB, 32 GB ve 64 GB seçenekleriyle geliyor. iXpand'ın başlangıç fiyatı 59.99 dolar olarak açıklanmış durumda. 32 GB'lık model 79.99 dolar fiyat etiketine sahipken, 64 GB'lık model ise 119 dolardan satışa sunuyor.
shiftdelete
275434
Bu haberler ilginizi çekebilir