iPhone'a Özel Birbirinden Harika Temalar!

iPhone’nunuzu kişişelleştirmenizi sağlayacak birbirinden güzel temaları sizler için derledik! iOS 8.3 ve üzeri sistemlerde çalışan iPhone temaları bu haberde.
06 Temmuz 2015 14:27
iPhonea Özel Birbirinden Harika Temalar!
iOS kapalı bir işletim sistemi olmasından dolayı kullanıcılara kişiselleştirme açısından esnek davranmıyor. Esneklik yerine stabiliteyi tercih eden Apple, bu tutumu ile birçok kullanıcı tarafından övülse de, geri kalan büyük bir bölüm bu duruma çok tepki gösteriyor.
 
 
Jailbreak işlemine izin vermemek için sistemdeki açıkları güncellemeyle kapatmak için ter döken Apple, TaiG ekibine yenik düşmüştü. Önce iOS 8.3 sonra da iOS 8.4 sürümleri için Jailbreak aracını yayınlayan TaiG, hem geliştiriciler hem de kullanıcılar için iOS’i kişiselleştirmeye açmıştı.
 
Android’deki Root işlemine benzeyen Jailbreak işlemi neden hala kullanıcının tercihine bırakılmıyor da Hackerlar bu işlem için açık bulmaya çalışıyor, bazen de bulamıyor soruları her dönem soruluyor.
 
Jailbreak Nasıl Yapılır?
 
iOS 8.4 Jailbreak için TaiG programını buradan indirin. iOS cihazınızdan Ayarlar>iCloud>iPhone’umu Bul bölümüne girin ve bu seçeneği pasif hale getirdin. Daha sonra Ayarlar>Parola bölümünden “Parolayı Kapat” seçeneğine tıklayın. 
 
TaiG programını açın ve iPhone veya iPad’inizi PC’ye bağlayın. Taig programında “3K Assistant” seçeneğindeki tiki kaldırın ve Start tuşuna basın.
 
En İyi iPhone Temaları Bir Arada
 
Biz de hazır iOS 8.4 için Jailbreak çıkmışken Cydia’da bulunan en iyi iPhone temalarını sizler için bir araya getirdik. iOS 8.3 ve iOS 8.4 sürümleri ile uyumlu olan bu temalar ile Apple’ın direttiği iOS temasından kurtulup iPhone’unuzu renklendirebilirsiniz.
 
Ayeris
 
 
Fiyatı: 2.99 Dolar
 
Aelon
 
 
Fiyatı: 1.99 Dolar
 
Ayecon
 
 
Fiyatı: 2.99 Dolar
 
Aymi
 
 
Fiyatı: 1.99 Dolar
 
Ambre
 
 
Fiyatı: 3.49 Dolar
 
Jelly 2
 
 
Fiyatı: 2.49 Dolar
 
Mustache
 
 
Fiyatı: 2.00 Dolar
 
Soft
 
 
Fiyatı: 1.99 Dolar
 
0AA
 
 
Fiyatı: 2.99 Dolar
 
Andora 
 
 
Fiyatı: 2.00 Dolar
 
Amury
 
 
Fiyatı: 3.49 Dolar
 
Astral
 
 
Fiyatı: 2.99 Dolar
shiftdelete
438887
Bu haberler ilginizi çekebilir