iPhone X'u Almam Demişti Şimdi Kullanıyor!

Apple'ın kurucu ortağı Steve Wozniak iPhone X'u almam demişti fakat almış görünüyor.
10 Aralık 2017 19:05
iPhone Xu Almam Demişti Şimdi Kullanıyor!
Apple'ın kurucu ortağı Steve Wozniak, iPhone X'un piyasaya sürülmeden önce İphone X'e geçiş yapmayacağını söylemişti. Ancak şimdi Wozniak'ın görünüşte bir iPhone X'i var ve bu akıllı telefondan hoşlanmış görünüyor.
 
Wozniak bugün Avustralya Victoria Geelong'daki teknoloji odaklı ve iş odaklı Pivot Zirvesi'nde konuştu. Wozniak, konuşması sırasında, birkaç güzel  tecrübesini Apple'ın yeni amiral gemisi ile paylaştı.
 
Pivot Zirvesinde Wozniak, Apple CEO'su Tim Cook'un şahsen ona denemek için bir iPhone X gönderdiğini söyledi. Muhtemelen Tim Cook'un Wozniak'a İPhone X göndermesinin nedeni; Wozniak'ın başlattığı iPhone X'u almama konusundaki önceki yorumlarıydı. Cook, belliki bunu Wozniak'ın fikrini değiştirmek için birincil bir fırsat olarak gördü.
 
Wozniak' "Ben iPhone X'dan hoşlanıyorum" diyerek beğenisini itiraf etti. Eski Apple mühendisi ve kurucu ortağı, cihazın kurulurken iki tane şeye çok zaman harcandığını söyledi. İPhone X'u Touch ID ve Face ID özelliklerinden dolayı tercih ettiğini belirtti. Ayrıca, Apple'ın cihazın herhangi bir yerinde bir parmak izi sensörü gömülmesini dilediğini ekledi.
çeviri: tabletpc
144150
Bu haberler ilginizi çekebilir