iPhone XI İçin İlk Konsept Görüntüleri!

iPhone XI için ilk konsept görüntüler ortaya çıktı. İşte o görüntüler...
23 Ocak 2018 10:25
iPhone XI İçin İlk Konsept Görüntüleri!
iPhone XI nasıl görünecek?
 
Endüstri kaynakları ve analistlerden gelen raporlar Apple’ın bu yıl tanıtacağı iPhone modellerinde daha ince çerçevelere ve daha küçük bir çentiğe yer vereceğini gösteriyor.
 
 
Bu raporlar doğrultusunda iPhone XI’in (geçici isim) neye benzeyeceğini hayal eden ilk çalışma iDropNews’ten geldi. iDropNews, geçen yıl iPhone X’un gerçek tasarımına en yakın konsepti hazırlayan site olmuştu.
 
 
 
 
Geçen hafta yayınlanan raporlarda yeni iPhone modelinin Apple’ın Face ID sensörlerini ön kameraya entegre etmesi nedeniyle daha küçük bir çentik tasarımına sahip olabileceği belirtildi. Böyle bir değişiklik, daha az sayıda sensör bulunacağı için Apple’ın çentiğin boyutunu azaltmasına imkan verecektir.
 
 
 
Daha küçük çentiklere ek olarak konsept görüntüleri zaten ince olan iPhone X çerçevelerinin daha da inceleceğini ve kamera modülünün cihazın arkasıyla aynı hizada olacağını düşündürüyor.
 
Apple’ın bu yıl üç yeni iphone modeli tanıtması bekleniyor. 6.1 inçlik modelin iPhone X tasarımına benzer olacağı düşünülüyor. 5.8 inç ve 6.5 inçlik modellerin ise görseldekilere benzer bir tasarımla gelmesi muhtemel.
 
shiftdelete
Etiketler : Apple , iPhone X , iPhone XI
189100
Bu haberler ilginizi çekebilir