iPhone Kullanıcılarına Özel Galaxy Note 5 Test Sürüşü

Samsung'un iPhone kullanıcılarını kendi tarafına çekmek için başlattığı ve 1 ay boyunca ücretsiz olarak Galaxy Note 5'i denemelerine olanak sağlayan test sürüşü kampanyası dikkat çekti! İşte detaylar...
21 Ağustos 2015 21:42
iPhone Kullanıcılarına Özel Galaxy Note 5 Test Sürüşü
Kısa bir süre önce Note 5 ve S6 Edge Plus modellerini satışa sunan Samsung, Apple kullanıcılarının ilgisini çekebilmek için önemli bir kampanya başlattı. Yeni ürünlerine oldukça güvenen Güney Koreli üretici iPhone sahiplerine 30 gün deneyebilecekleri 3 Samsung modeli sunuyor.
 
 
Şimdilik yalnızca ABD içerisinde geçerli bu kampanyaya katılmak için kullanıcıların günlük aktif olarak kullandıkları telefonun bir iPhone modeli olması gerekiyor. Bununla birlikte başvuru yapan kişiler Note 5, S6 Edge ve S6 Edge Plus modellerinden birisini denemek için seçebiliyorlar. Kullanıcılara bu 30 gün içerisinde herhangi bir masraf çıkarılmazken memnun kalanların yeni akıllı telefonlarına kavuşması için teklifler sunulacak. Memnun kalmayan kullanıcılar ise iPhone modellerini kullanmaya devam edebilecekler.
 
Samsung'un bu ilginç girişimini siz nasıl değerlendiriyorsunuz? Aynı uygulama ülkemizde olsaydı cihazları 30 günlüğüne test etmek ister miydiniz? Sizce bu süreç ne kadar kişiyi iPhone kullanmaktan vazgeçirecektir? 
donanımhaber
460059
Bu haberler ilginizi çekebilir