iPhone Air nedir?

Tüm dünya nefesini tutumuş Apple'dan bir iPhone 6 beklerken, şimdi bir de "iPhone Air" ortaya çıktı. Bu sürpriz cihazla ilgili son söylentiler yazımızda.
04 Temmuz 2014 13:16
iPhone Air nedir?

Apple'ın Eylül ayında iki farklı iPhone modeli ile karşımıza çıkacağı uzun bir süredir teknoloji dünyasında konuşuluyordu. iPhone 6'nın 4,7 inç ve Phablet segmentinde yer alacak 5,5 inç boyutundaki modelinin tasarımları hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ederken bugün ortaya yeni bir iddia daha atıldı.

 

İsmi iPhone Air olabilir

 

Kaynaklara göre iPhone 6'nın 5,5 inç'lik Phablet modelinin ismi iPhone Air olacak. Ayrıca sözde iPhone Air, 128 GB depolama seçeneğine, daha hızlı 64 Bit mimarili A8 işlemciye ve gelişmiş kamera seçeneklerine sahip olacak.

 

Apple'ın iPad cihazlarda izlediği politikayı geçtiğimiz yıl değiştirerek iPad Air ile karşımıza çıkması bu iddiaları bir nebze de olsa doğruluyor. Bize göre sözde iPhone Air'in kasası yine iPad Air'de olduğu gibi yuvarlak hatlara sahip olacak. İsim politikasında sürekli değişiklikler yaparak kullanıcılarını şaşırtan Apple bakalım bu yıl da bir sürpriz yapacak mı?

shiftdelete
Etiketler : Apple , iphone , iPhone 6 , iPhone Air
270303
Bu haberler ilginizi çekebilir