iPhone 8'den Haber Var!

Apple’ın bu yıl çıkaracağı iPhone 8 ile ilgi yeni bir haber geldi. Apple'ın yeni amiral gemisi ile ilgili bugün kritik bir gelişme yaşandı.
10 Şubat 2017 22:16
iPhone 8den Haber Var!
Apple iPhone 8, kuşkusuz son dönemin en merak edilen cihazı. Zira birçok kullanıcı markanın 10. Yıldönümü vesilesiyle bu yeni telefonda radikal değişikler yapacağını öngörüyor. Bugün ise Apple’ın merakla beklenen amiral gemisi iPhone 8 için kritik bir gelişme yaşandı.
 
iPhone 8 için kritik gelişme!
 
Bugün ortaya çıkan bir rapora göre Apple, yeni amiral gemisi iPhone 8’in parçalarını üreten firmalara, cihazın birleştirilmesi için ellerindeki stokları yollama talimatı vermiş.
 
 
Yani ortaya çıkan bu rapor doğru ise cihazın tasarımı ve teknik özellikleri kesinleşmiş, üretim sürecine geçilmiş demektir. Dolayısıyla Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 8’i görmek için, pekte uzun bir süre beklememize gerek kalmayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.
 
 
Ortaya çıkan bu raporda ayrıca cihazın OLED ekranını üreten Samsung Display’den de yeterli miktarda ekranın yola çıktığından söz ediliyor.
 
Son olarak bu raporun devamında üretici firmalardan en geç bu ayın sonuna parça teslimine başlanmasının istendiğini belirtelim
shiftdelete
560456
Bu haberler ilginizi çekebilir