iPhone 8 İle İlgili Farklı İddialar Ortaya Atıldı!

Apple'ın bir hafta sonra tanıtacağı yeni amiral gemisi iPhone 8 ile ilgili farklı iddialar ortaya atıldı. Detaylar haberimizde...
05 Eylül 2017 10:47
iPhone 8 İle İlgili Farklı İddialar Ortaya Atıldı!
Ne kadarının doğru olduğunu bilmediğimiz sayısız iPhone dedikodularının şimdilik sona ereceği döneme giriş yaptık denebilir. Çünkü Apple, 12 Eylül tarihinde düzenleyeceği etkinlikle yeni iPhone modelini tanıtacak.
 
iPhone 8 üretimindeki sorun ne?
 
Hatırlayacağınız üzere iPhone 8'in 512 GB hafızaya sahip versiyonu 1200 dolar fiyat etiketine sahip olacağı önceden iddia ediliyordu.
 
 
 
 
Bugün gelen haberler ise Apple'ın iPhone 8 üretiminde kullanılan parçaları sınırlı sayıda satın alabildiğini ve bu yüzden üretimin bir hayli yavaş ilerlediğini ortaya çıkardı.
 
Bunda firmanın iPhone 8'i tanıtmasına kısa bir süre kala hala üzerinde değişiklikler yapması ve bu değişikler için de donanımda farklı bir yol haritası izlenmesinin gerekmesinin de etkisi büyük.
 
Son olarak da iPhone 8'in OLED ekrana sahip olarak satışa sunulacağını ve bu yüzden de Apple'ın büyük stok problemleriyle karşılaşabileceğinin düşünüldüğünü de hatırlatalım.
 
shiftdelete
Etiketler : Apple , iPhone 8 , OLED Ekran
420588
Bu haberler ilginizi çekebilir