iPhone 8 Galaxy S8'in Çok Gerisinde!

Rekabet gitttikçe kızışıyor. iPhone 8 hayal kırıklığı mı?
23 Ekim 2017 13:00
iPhone 8 Galaxy S8in Çok Gerisinde!
iPhone 8 sonunda satışa sunuldu ve cihazı uzun süredir bekleyenler yetkili satış yerlerine koşmaya başladılar. Yine de yeni cihazın geçmişte olduğu gibi uzun kuyruklar ve büyük bir çılgınlıkla karşılanmadığını da kabul etmek gerekiyor.
 
Consumer Reports bu noktada teknoloji dünyasının en ilginç karşılaştırmasını yaptı. Normalde yeni Apple cihazı almak istemeyen birine muhtemelen Galaxy S8, Galaxy Note 8, Xiaomi Mi 6 veya Nokia 8 önerirsiniz. Ama CR böyle düşünmüyor.
 
iPhone 8 yerine Galaxy S7
 
 
CR yeni iPhone 8’i kesinlikle Galaxy S8’ler ile bir tutmuyor. Bu iki telefondan ayrı olarak, Note 8 bile göremiyoruz. Kendileri iPhone alternatifi olarak Galaxy S7’yi gösterdiler. Üstelik 2016 yılında çıkan bu cihazın, yeni iPhone’a göre daha iyi batarya performansı ve arama kalitesi olduğunu belirtiyorlar.
 
Elbette böylesine sert bir düşüşün önemli bir sebebi var. iPhone 8 kesinlikle bu yılın Apple yıldızı değil. Şu an tüm gözler Kasım ayında bizlerle buluşacak olan iPhone X’te. 3 Kasım’da gelecek olan iPhone X, Apple’ın 10. yıla özel telefonu olarak karşımıza çıkıyor.
 
shiftdelete
304308
Bu haberler ilginizi çekebilir