iPhone 7, Glaxy S8 ve Galaxy S7 Edge Aynı Karede!

Samsung'un iki telefonu Galaxy S7 Edge ve yeni amiral gemisi Galaxy S8 ile iPhone 7 aynı karede görüntülendi!
23 Mart 2017 13:52
iPhone 7, Glaxy S8 ve Galaxy S7 Edge Aynı Karede!
Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus'ın duyurusundan tam bir hafta uzaktayız. Son birkaç gün içinde sızdırılan bilgi, resim ve teaserlar amiral gemisi telefonların ayak seslerini duyuruyor. Çinli blog Weibo, sızdırılmış materyallerin bol miktarda kaynağı oldu ve bazı kullanıcılar, yaklaşan amiral gemisinin çeşitli görüntülerine ve fotoğraflarına ek olarak fiyat bilgileri gibi ayrıntıları açıkladılar.
 
 
Halihazırda Galaxy S8'in çok sayıda gerçek resmi var ve buna rağmen bir Weibo sızıntısından çıkan bir fotoğraf, aslında bugüne kadar gördüğümüz en ilginç Galaxy S8 görüntü materyali olabilir.
 
 
Gördüğünüz gibi, bu iki resim bir iPhone 7 ile geçen yıl tanıtılan Galaxy S7 Edge arasında yer alan Samsung Galaxy S8'i gösteriyor. Temelde herkese bu üç telefonun her birini zaten görmüş olsa da, bu gerçek görüntülerden oluşan boyut karşılaştırması Galaxy S8'in gelişmiş tasarımını mükemmel şekilde göstermektedir. 2017 Galaxy S amiral gemisinin küçük versiyonu 5.8 inç büyüklüğünde bir ekranla gelecek ancak, yeni teflon 4.7-inç iPhone 7'ye kıyasla çok daha büyük değil. Galaxy S7 Edge'e gelince, ekran 5.5- inç ancak, aygıtın ön tarafındaki ön çerçeveler, daha küçük olan halefinden biraz daha büyük hale getiriyor.
 
teknolojioku
286702
Bu haberler ilginizi çekebilir