iPhone 6s Plus'ın Kasası Ortaya Çıktı!

Apple iPhone 6s'in sızdırılan görsellerinden sonra şimdi de cihaza ait olduğu söylen kasa görüntüleri ortaya çıktı. Ayrıntılı görüntüler haberimizde.
19 Temmuz 2015 22:50
iPhone 6s Plusın Kasası Ortaya Çıktı!
Eylül ayında tanıtılması ve Ekim ayı itibariyle raflarda yer alması beklenen iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modelleriyle ilgili yeni bilgiler ve sızıntılar gelmeye devam ediyor. Bu bağlamda elde edilen yeni iPhone 6s Plus arka kapak görüntüsü ortaya çıkmış oldu. Üstelik bu görüntülerden yeni iPhone 6s Plus modeline dair gelecek yeniliklerle ilgili çıkarımlar yapmak da mümkün…
 
 
iPhone 6s Plus ile bükülme sorunu bitiyor!
 
Apple’ın iPhone 6 Plus modeli ile en çok rahatsızlık duyduğu ve medyada yer almasının önüne geçemediği bükülme sorunu, birçok defa alay konusu da oldu. Her ne kadar günlük kullanımda bir sıkıntı olmayacağı veya sıkıntı olan durumdalar da Apple’ın doğrudan iPhone 6 Plus modelini yenisiyle değiştirmesi, dedikoduların önüne geçememişti.
 
Son olarak sızdırılan iPhone 6s Plus görsellerinden çıkartılan ilk özellik, Apple’ın iPhone 6s Plus ile bu bükülme sorununa önlem almış olduğu oluyor. Zira söz konusu iPhone 6s Plus sızıntı görsellerinde, kasa çerçevesi için fazlalıklar görülüyor. Buda bir dönem önce gündeme gelen Apple’ın yeni iPhone 6s modelleriyle 7000 serisi alüminyum kullanarak, mukavemeti arttıracağı bilgileriyle örtüşüyor.
 
 
iPhone 6s Plus, Beats logosu mu taşıyacak?
 
iPhone 6s Plus sızıntı görsellerinden elde edilen diğer bir özellik ise, ses çıkışı noktasında kendini gösteriyor. iPhone 6s Plus kasasında hoparlörler için ayrılan bölüm, iPhone 6 Plus modelindekine kıyasla daha geniş tutulmuş. Durumun böyle olması da Apple’ın, Beats’i satın almasından sonra iPhone modellerinde bu ismi kullanarak, ses çıkışı noktasında rakiplerinin önüne geçecek iyileştirmeler yapmış olabileceği anlamına geliyor.
 
 
Apple’ın Eylül ayında gerçekleştireceği etkinlik ile tanıtması ve ismine kuvvetle muhtemel iPhone 6s ve iPhone 6s Plus adını vereceği modelleriyle ilgili sızıntı görseller ve belgeler, öyle görünüyor ki tanıtıma yaklaştıkça daha da artış gösterecek.
 
 
Bu bilgilerin ne denli doğru çıkacağını ise, hep birlikte bekleyip göreceğiz.
shiftdelete
764366
Bu haberler ilginizi çekebilir