iPhone 6s Ekranı Videoda Ortaya Çıktı

Önümüzdeki ay başında tanıtılması beklenen Apple iPhone 6s modeli ait LCD ekran sanal alemde paylaşılan bir video da ortaya çıktı! İşte o Video.
10 Ağustos 2015 11:47
iPhone 6s Ekranı Videoda Ortaya Çıktı
Eylül ayına yaklaştıkça iPhone 6s modeli hakkında gelen sızıntıların ardı arkası kesilmez oldu. Her gün iPhone 6s hakkında farklı dedikoduların çıkması, yeni nesil iPhone’dan beklentileri bir hayli artırdı. iPhone 6s’in tasarımsal açıdan iPhone 6 modeli ile aynı olacağı yoğun olarak konuşulan dedikodular arasında yer alıyor. iPhone 6s farkını her “s” modellerinde olduğu gibi işlemci ve yeni özelliklerde belli edecek.
 
 
Apple Watch ve MacBook modellerinde kullanılan dokunmatik şiddetine göre tepki veren Force Touch özelliğinin iPhone 6s modelinde de kullanılacağı tahmin ediliyordu. Bugün gelen sızıntı bu tahminleri doğrular nitelikte. Bir videoda ortaya çıkan iPhone 6s LCD ekranı, cihaz hakkında önemli bilgiler veriyor.
 
 
Sızıntıya göre iPhone 6s, 4.7 inç boyutunda olacak. iPhone 6s ekranında dikkat çeken en önemli nokta Force Touch özelliği için bulunan konektörler. iPhone 6’ya göre farklı olan bu konektörlerin Force Touch için olduğu düşünülüyor. Ayrıca iPhone 6s ekranının iPhone 6’ya göre daha kalın olması Force Touch iddialarını kuvvetlendiriyor.
shiftdelete
592464
Bu haberler ilginizi çekebilir