iPhone 6 Peynir Ekmek Gibi Satıyor!

Sizin de bildiğiniz gibi Apple hayranları, her yeni iPhone nesli satışa çıkmadan evvel, uzun kuyruklar oluşturuyor ve Apple mağazalarının önünde çadır kurmaya kadar işi azıtıyor. İşte tam da bu nedenle iPhone 6'nın ön siparişleri kilitlenmiş durumda.
14 Eylül 2014 13:28
iPhone 6 Peynir Ekmek Gibi Satıyor!
Apple hayranları, her yeni iPhone nesli satışa çıkmadan evvel, uzun kuyruklar oluşturuyor ve Apple mağazalarının önünde çadır kurmaya kadar işi azıtıyor.
 
iPhone akıllı telefonlarına internet üzerinden sipariş vermek isteyenlerin durumu, hava şartlarıyla mücadele etmeyi gerektirmese de, en az mağaza önlerinde sabahlayanlar kadar sinir bozucu olsa gerek. Geçtiğimiz günlerde dünyaya tanıtılan iPhone 6 Plus ve iPhone 6, bugün Apple’ın müjdesiyle birlikte ön siparişe açıldı.
 
Apple’ın internet sitesinde ve Apple Store uygulamasında an itibarıyla yaşanan curcuna öyle büyük boyutta ki, sipariş vermeyi bırakın, online mağazaya giriş yapmak dahi mümkün olmuyor. Hayal kırıklığı yaşayan kullanıcıların Twitter’da milyonlarca ileti paylaştıkları görülmekte.
 
iPhone 6 ve iPhone 6 Plus, 26 Eylül günü ülkemizde satışa çıkacak. Apple Türkiye, şimdilik belirtmese de, tıpkı ABD’deki gibi satışın 1 hafta evvelinde ön sipariş etkinliği başlaması ihtimali mevcut.
technolabs
Etiketler : Apple , iOS , iPhone 6 , iphone 6 plus
655951
Bu haberler ilginizi çekebilir