iPad'lerde İsim Değişiyor

Apple'ın önümüzdeki ay tanıtması beklenen yeni iPad hakkında yeni sızıntılar geldi. Yeni iPad'lerde isim değişiyor. İşte tüm detaylar...
27 Şubat 2016 16:43
iPadlerde İsim Değişiyor
Apple’ın yeni ürünlerini tanıtacağı etkinliğe sadece birkaç hafta kaldı. Buradaki haberimizde sizlerle detaylarını paylaştığımız etkinlik 15 Mart tarihinde gerçekleşecek. 4 inç ekrana sahip yeni iPhone 5se ve iPad Air 3 etkinlikte yer alması beklenen ürünler arasında.
 
Yeni ürünlerin özelliklerine dair dedikodular devam ederken, şirkete yakın kaynaklardan iPad Air 3’ün ismine yönelik bir iddia geldi. Apple’ın gelecek nesil iPad’de “Air” tanımlamasını kullanmayı bırakacağı ve 3. Nesil iPad Air’ı "iPad Pro" olarak adlandıracağı belirtiliyor. Bu isim değişikliğinin nedeni ise, yeni cihazın artık Apple Pencil ve Smart Keyboard aksesuarlarını destekleyecek olması. Yani, sadece bir isim değişikliği değil cihazın iPad Pro özelliklerine de kavuşması söz konusu olacak.
 
Tabletler son birkaç yıldır popülaritesini kaybetti ve tablet pazarı daralıyor. Ancak stylus desteği ve klavye ile gelen tabletler, çizim yapanlar ve iş amaçlı kullananlar için hala bir tercih sebebi. Apple, bunu görmüş olacak ki hem 9.7 inç’de hem de 12.9 inç’de Pro sınıfına terfi edecek gibi duruyor.. Bakalım iddialar doğru çıkacak mı?
webtekno
Etiketler : Apple , ipad air , ipad air 3 , ipad Pro , tablet
914262
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama