iPad Pro'nun Özellikleri Belli Oldu

Apple'ın sabırsızlıkla beklenilen üst seviye tableti iPad Pro'nun özellikleri belli oldu. NFC desteği ve stylus seçenekleriyle geleceği söylenen iPad Pro'nun detayları bu haberde.
04 Mayıs 2015 21:54
iPad Pronun Özellikleri Belli Oldu
Tablet pazarındaki en köklü markalardan olan Apple, yeni ürünleri üzerindeki çalışmalarını sürdürüyor. Uzun zamandır sızıntıları devam eden yeni üst seviye iPad modeli hakkında bugün yeni iddialara ortaya atıldı.
 
 
Kalem ve NFC ile Gelebilir
 
Apple'ın 2015 sonunda duyurması beklenen tableti, iddialara göre Apple'ın iPad Pro'ya özel kalemi ve NFC özellikleri ile gelecek.
Apple Insider kaynaklarının paylaştığı raporda 12.9 inçlik iPad Pro, Apple'ın iPad Pro için özel olarak tasarladığı bir kalem ve USB Type-C portuyla gelecek.
Ayrıca raporda iPad Pro'nun NFC özelliğine sahip olacağı ve bu özellik sayesinde Apple Pay kullanımının gerçekleştirilebileceği belirtiliyor. Ayrıca bir ihtimal Apple'ın NFC özelliğini iPad Pro kalemine ekleyeceği ve bu sayede 12.9 inçlik tablet yerine kalemi tutarak ödemelerin gerçekleştirilebileceğine yönelik bir tahminimiz de var.
 
İsminin iPad Pro Olacağı Kesin Değil
 
Apple'ın yeni tabletine iPad Pro ismini vereceği de kesin değil. Macbook ekosistemindeki Air ve Pro modellerine bakılarak kullanılan bu isim, yeni iPad duyurulduğunda yeni 12 inçlik Macbook'ta olduğu gibi hiç olmayabilir ya da başka bir isimle adlandırılabilir. Bakalım Apple'ın iPad ekosistemindeki en üst seviye ürünü, hangi özellikler ile gelecek?
 

shiftdelete
941858
Bu haberler ilginizi çekebilir