iPad Pro Önümüzdeki Seneye Kaldı

Apple'ın iPad Pro adı altında satışa sunabileceği iddia edilen cihazı gelen haberlere göre bu sene değil, 2015 yılında satışa çıkacak. Yani iPad Pro Önümüzdeki Seneye Kaldı ...
10 Ekim 2014 18:19
iPad Pro Önümüzdeki Seneye Kaldı
Geçtiğimiz yıl ortaya atılan iddialar Apple'ın yeni bir iPad üzerinde çalıştığını ve ürünün 12.9 inç bir ekrana sahip olacağını söylüyordu. O günden beri iPad Pro olarak adlandırılan yeni ürün hakkında pek çok söylenti çıktı ancak bir türlü gerçek detaylar sızmadı. 16 Ekim tarihinde gerçekleştirilecek Apple etkinliğinde su yüzüne çıkacağı belirtilen iPad Pro gelen raporlara göre 2015 yılına kadar ortalarda gözükmeyecek.
 
Tablet satışlarının geçtiğimiz dönemde Apple için pek iyi gitmediğini söyleyen kaynaklar, ürün gamı için geliştiricilerden yeteri kadar destek alınmadığını da ekliyor. Wall Street Journal'ın paylaştığı bilgiler ise dev boyutlara sahip Apple iPad Pro'nun 2015'e ertelendiğini çünkü şirketin elindeki kaynakların büyük kısmını yeni nesil akıllı telefonları iPhone 6'ya yatırdığını söylüyor.
 
iPad Pro gerçek mi?
 
Bazı kaynaklar Apple iPad Pro'nun Aralık 2014'te üretim bandına gireceğini ve şirketin Noel tatil dönemini mecburen es geçebileceğini dile getirmiş ancak bu bilgiler pek inandırıcı gelmemişti.
 
Son olarak başka bir kaynak ise, henüz gerçekliği bile onaylanmamış 12.9 inç ekranlı iPad Pro tabletin Apple Watch için düzenlenecek özel bir etkinlikte, akıllı saat ile birlikte tanıtılacağını iddia ediyor. Kısacası söylentiler Apple'ın, hem iPad Pro'yu, hem de Apple Watch'u aynı anda satışa sunacağını söylüyor. Bu arada Apple'dan, dev ekranlı iPad Pro ile ilgili herhangi bir bilgi dahi sızmış değil!
shifdelete
Etiketler : Apple , ipad , iPad air 2 , ipad Pro
826598
Bu haberler ilginizi çekebilir