iPad Mini 3 Ertelendi

iPhone 6'nın ardından gözler yeni iPad'lere çevrildi ama gelen haberler, kafa karıştırmaya yetiyor!
25 Eylül 2014 00:56
iPad Mini 3 Ertelendi
iPad Air 2'nin önümüzdeki ay tanıtılması bekleniyor. Şimdiye kadar Apple'ın yeni iPad Air 2'yle birlikte iPad mini 3'ü de tanıtması bekleniyordu. Ancak yeni bir rapora göre mini 3'ün tanıtımının, önümüzdeki seneye sarkma ihtimali var.
 
Raporun sahibi Tayvan merkezli Commercial Times, tedarik zincirini kaynak göstererek iPad mini'nin üçüncü sürümünün bu sene çıkmayabileceğini söylüyor. Rapor, şimdiye kadarkilerin tam aksini söylediğinden ona hemen inanmamak doğru bir davranış olabilir. Dahası Apple'ın Mini tabletini tam boyutlu tabletiyle birlikte tanıttığı biliniyor.
 
Ekim'e hayır mı?
 
Bu arada yeni iPad'lerin tanıtılacağına inanılan 21 Ekim tarihine The Loop yazarı Jim Dalrymple'den "hayır" cevabı geldi. Dalrymple'in şimdiye kadar söylediklerinin çıktığı biliniyor, ancak bu durum kafaları daha da karıştırıyor. Dalrymple'nin tarih için mi "hayır" dediği, yoksa "hayır" ile her iki cihazın aynı anda gelmeyeceğini mi kastettiği soru işareti. Tarihi kastetmiş olsa bile bu, tablet veya tabletlerin Ekim ayında gelmeyeceği anlamına gelmiyor.
chip
Etiketler : Apple , ipad , ipad mini , ipad mini 3
119043
Bu haberler ilginizi çekebilir