iPad Air Pro 'dan Yeni Haberler

iPad Air Pro 'dan yeni haberler var... Apple'ın uzun zamandır konuşulan 12 inç'lik tableti hakkında yeni iddialar ortaya atıldı.
29 Kasım 2014 13:29
iPad Air Pro dan Yeni Haberler
Uzun süredir konuşulan iPad Pro iddiaları yeniden gündemde. Bu defaki söylentilere uzakdoğu kaynaklı bir görsel de eşlik ediyor. Japon Macotokara sitesinin haberine göre, 12 inç büyüklüğündeki yeni iPad modelinin 2015 yılı 2. çeyreğinde geleceği iddia edildi.
 
 
 
 
iPad Air Pro
 
Taslak bir görselinde eşlik ettiği iddiaların önceki iddialardan farklı noktası, gelecek modelin iPad Pro değil iPad Air Pro olarak anılması oldu. Apple'ın iPad Air ve iPad Air 2 modellerinden sonra seriye bir de Pro model eklemesi, modelin devamlılığını sağlama açısından doğru bir tercih olabilir. 
 
 
Nisan - Haziran döneminde
 
iPad Air Pro'nun olası boyutu ve özelliklerine dair de bazı detaylar Macotokara haberinde yer aldı. Yeni cihazın  12.02 x 8.69 x .27 inç ölçüleriyle geleceği ve A9 işlemciye sahip olacağı verilen bilgiler arasında. Cihazın çıkış dönemi olarak Nisan - Haziran 2015 dönemine işaret ediliyor. iPad Air Pro'nun tanıtımı Haziran ayı içinde gerçekleşecek WWDC 2015 gerçekleşmesi beklenebilir.
shiftdelete
340647
Bu haberler ilginizi çekebilir