iPad Air 2 Tanıtımı Canlı Yayınlanacak

Son günlerde dillerden düşmeyen iPad Air 2′nin tanıtımını ekran başından izleyebileceksiniz çünkü iPad Air 2 Tanıtımı Canlı Yayınlanacak !
10 Ekim 2014 18:44
iPad Air 2 Tanıtımı Canlı Yayınlanacak
Apple’ı seven ya da sevmeyen herkes, şirketin bütün tanıtım etkinliklerinin yakından takip gördüğünü kabul etmek durumundadır. Dünyanın en yüksek değer biçilen şirketi olmayı bu yıl da başaran ünlü marka, önümüzdeki hafta 2014 yılındaki yeni nesil tabletlerinin tanıtımını gerçekleştirecek.
 
Tıpkı iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ın sunumunda olduğu gibi, iPad Air 2 ve iPad Mini 3′ün duyurulmasını da Tim Cook gerçekleştirecek. Fakat, iPad Air 2 tanıtımı, daha öncekiler gibi kapalı devre değil, tüm internetin gözleri önünde başlangıç yapacağı söyleniyor. Dikkatleri 16 Ekim gününe çeken Apple, Türkiye saatine göre 19:00′da yeni tablet ailesini dünyaya duyuracak.
 
 
iPad Air 2 tanıtımı, bu özelliklerin açıklanmasına sahip olabilir
 
iPad Air 2 hakkında öğrenebildiklerimiz şimdilik oldukça kısıtlı. Daha evvel sızdırılan fotoğrafları sayesinde, tıpkı iPhone 5s ve iPhone 6′lar gibi Touch ID sensörüne sahip olacağı anlaşılan tablet, çok yüksek bir ihtimalle 2GB kapasiteli bir RAM modülüne sahip olacak.
 
16 Ekim günü Türkiye saatine göre saat 19:00′da gerçekleşecek iPad Air 2 tanıtımını kaçırmayın. 
shifdelete
896334
Bu haberler ilginizi çekebilir