iOS için Assassin's Creed: Identity

iOS için geliştirilen Assassin's Creed: Identity çıktı. Aksiyon ve RPG ögelerinden oluşan yeni Assassin's Creed oyununun detayları, indirme linki ve satış fiyatı haberimizde...
27 Şubat 2016 17:03
iOS için Assassins Creed: Identity
Blue Byte Software tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayımlanan Assassin's Creed: Identity, nihayet iOS kullanıcılarına App Store üzerinden satışa sunuldu.
 
Oyun, geçtiğimiz ayın sonuna doğru Yeni Zelanda ve Avustralya bölgelerinde kısa bir süre App Store'daki yerini almış ve birçok oyuncu tarafından denenebilir hale gelmişti. Maalesef ulusal anlamda çıkışını gerçekleştirmeyen oyun, bugün itibariyle Türkiye de dahil olmak üzere resmi olarak yayınlandı. 
 
 
 
Suikastın merkezi İtalya!
 
12,99 TL fiyat etiketi üzerinden satışa sunulan Assassin's Creed: Identity, RPG ve aksiyon ögelerini bir araya getiriyor. Sevilen AC oyunu Assassin's Creed II'deki gibi İtalya'nın Rönesans dönemine doğru yol alacağımız oyunda Kolezyum ve Floransa gibi dönemin birçok ünlü mekanı karşımıza çıkıyor.
 
 
Toplamda 16 farklı görev tipinin yer aldığı Assassin's Creed: Identity'nin ilerleyen dönemde Android ve Windows Phone cihazları için de yayınlanması bekleniyor.
 
shiftdelete
148962
Bu haberler ilginizi çekebilir