iOS 8.4'ün Beta 3 Sürümü Yayınlandı

Apple, bugün itibariyle iOS 8.4 Beta 3 sürümünü yayınlandı. Güncellemenin detayları ve getirdiği yenilikler haberimizde.
11 Mayıs 2015 23:38
iOS 8.4ün Beta 3 Sürümü Yayınlandı
iOS 8.3'ün kullanıma sunulmasının ardından Nisan ayında iOS 8.4'ün ilk beta sürümü ile karşımıza çıkan Apple, uzun zamandır dedikodulardan ibaret olan yenilenmiş Müzik uygulamasını da bu güncelleme ile karşımıza çıkarmıştı.
 
 
Daha sonra 27 Nisan tarihinde iOS 8.4'ün ikinci betasını geliştiricilere sunan Apple, aynı zamanda bir süredir iOS betalarında izlemeye başladığı açık test politikasını da iOS 8.4'e taşımış ve iOS 8.4'ün ilk açık test sürümünü bu beta sürümü ile yayınlamıştı.
 
 
Bugün de iOS 8.4 Beta 3'ü Over-The-Air olarak yayınlayan Apple'ın, şu anda iOS 8.4 beta yüklü iOS cihazlar üzerinden Ayarlar-Genel-Yazılım Güncelleme menüsünden yüklenebilen güncellemeyi yakında Apple Developer Center üzerinden de sunması bekleniliyor.
 
Geliştiricilere sunulan iOS 8.4 Beta 3 ile birlikte, açık beta testleri için iOS 8.4  Açık Beta 2'yi de yayınlayan Apple'ın iOS 8.4'ü Haziran ayının sonuna doğru sunması bekleniliyor. Yenilenmiş iTunes Radio ve Apple'ın sunacağı iddia edilen müzik servisi yenilenmiş Beats'i de içinde bulunduracak olan Müzik uygulaması ile ön plana çıkacak olan iOS 8.4'ün 8 Haziran günü WWDC'de düzenlenecek olan sunumda duyurulması bekleniliyor.
shiftdelete
133127
Bu haberler ilginizi çekebilir