iOS 8.4 için Jailbreak Hazır

Bugün itibariyle çıkan ve Apple Music hizmeti ile gelen iOS 8.4 sürümü için TaiG ekibinin hazırladığı Jailbreak aracı yayınlandı. Diğer detaylar ve nasıl Jaillbreak yapılacağı ile ilgili bilgiler haberimizde.
30 Haziran 2015 23:53
iOS 8.4 için Jailbreak Hazır
Geçtiğimiz günlerde iOS 8.3 için Jailbreak aracını yayınlayan TaiG ekibi, Apple Music hizmeti ile gelen iOS 8.4 güncellemesi için elini hızlı tutu. Apple'ın iOS'teki açıkları kapatmadığını açıklayan ekip, Jailbreak aracını güncelleyerek iOS 8.4 sürümünde de Jailbreak işlemini gerçekleştirdiklerini açıkladı.
 
 
iOS 8.4 Jailbreak İndir!
 
TaiG v2.2.0 sürümünde %20 ve %60'ta takılma sorunu ortadan kalktığı gibi tüm iOS 8.4 yüklü iPhone, iPad ve iPod touch modellerine Jailbreak yapılma imkanı sunuluyor.
 
Jailbreak Nasıl Yapılır?
 
iOS 8.4 Jailbreak için Taig programını buradan indirin. iOS cihazınızdanAyarlar>iCloud>iPhone’umu Bul bölümüne girin ve bu seçeneği pasif hale getirdin. Daha sonra Ayarlar>Parola bölümünden “Parolayı Kapat” seçeneğine tıklayın.
 
Yukarıdaki işlemleri tamamladıktan sonra Taig programını açın ve iPhone veya iPad’inizi PC’ye bağlayın. Taig programında “3K Assistant” seçeneğindeki tiki kaldırın ve Start tuşuna basın.
 
 
Bu işlemleri tamamladıktan sonra iOS cihazınızda Cydia uygulaması yer alacak. Cydia uygulamasına girin ve gerekli repoları güncellemesini bekleyin.
 
shiftdelete
67386
Bu haberler ilginizi çekebilir