iOS, 8.2 Sürümü ile Apple Watch Desteği Sunuyor

iOS 8.2 için dördüncü beta sürümünü geçtiğimiz günlerde yayınlayan Apple, iOS 8.2 Sürümü ile Apple Watch Desteği Sunuyor ...
16 Ocak 2015 18:37
iOS, 8.2 Sürümü ile Apple Watch Desteği Sunuyor
Geçtiğimiz günlerde iOS 8.2'nin dördüncü beta sürümünü Over-The-Air olarak geliştiricilere sunan Apple, bu güncellem ile birlikte iOS 8.2'nin final sürümüne bir adım daha yaklaştı.
 
EN UCUZ DISCOVERY ELİTE FİYATI İÇİN TIKLAYINIZ
 
OTA olarak yayınlanan güncellemenin ardından iOS Geliştirici Merkezi'nde de yerini alan iOS 8.2 Beta 4, genel olarak WatchKit ve diğer geliştirici kitlerini kullanan uygulamalar için düzeltmeler içeriyor ancak bu yeniliklerin arasında kritik önem taşıyan bir yenlik daha var.
 
 
Daha önce yayınlanan beta sürümlerinde Apple Watch kullanımı konusunda herhangi bir destek sunmayan iOS 8.2, son beta sürümü ile birlikte Apple Watch desteği sunmaya başladı.
 
Apple Watch İlk Çeyrekte Pazarda
 
Geçtiğimiz yıl Apple'ın Eylül ayı etkinliğinde iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ile birlikte tanıtılan Apple Watch için net bir tarih verilmemiş ve 2015 yılı denilmişti. 
 
Ancak sizlere geçtiğimiz günlerde de aktardığımız gibi ortaya çıkan son dedikodular Apple Watch'un en geç Mart ayı içerisinde satışa sunulacağı yönünde. 
shiftdelete
Etiketler : Apple , apple watch , beta , beta 4 , destek , iOS , iOS 8.2 , Watch
340912
Bu haberler ilginizi çekebilir