Intel Atomlu Guleek i8 Mini Box

Eve iş getirmeden duramayan işkolikler in yardımına, dahili bataryalı ve Intel Atomlu Guleek i8 Mini Box ekransız tablet koşuyor.
27 Aralık 2014 14:21
Intel Atomlu Guleek i8 Mini Box
2015 yılından itibaren mobil cihazların masaüstü bilgisayarlardan daha fazla kullanıldığı bir çağa adım atacağız. Akıllı telefonların ve tabletlerin yetenekleri arttıkça, dev anakartlar üzerine kurulan hantal kasalara olan mecburiyetimiz azaldı ve Guleek i8 Mini Box gibi cihazlar, tam teşekküllü PC kasalarına olan bağlılığımızın yitip gitmesini sağlayacak.
 
 
Guleek i8, Windows 8 tabletlere has teknik özelliklerin cebinize atabileceğiniz büyüklükte metal bir gövdeye sıkıştırılmasından ibaret bir cihaz. 1,8 GHz dört çekirdekli Intel Bay Trail-T Z3735 işlemci, 2 GB RAM ve 16 GB dahili hafıza şeklinde sıralanan teknik özellikleri ile Windows 8.1’in yarattığı yükün altından kalkmayı başaran cihaz, tam 3000 mAh kapasiteli bataryası ile elektriğe bağlanmadan saatlerce kullanılıyor.
 
 
Üzerinde 2 USB 2.0 yuvası bulunduran Guleek i8 mini Windows 8.1 bilgisayarın bağlantı arayüzündeki diğer girişler ise sırasıyla, microUSB, microHDMI, SD hafıza kartı yuvası olarak sıralanıyor. Wi-Fi ve Bluetooth 4.0 kablosuz bağlantı teknolojileriyle donatılan cihaz, tabletlerin kısıtlı da olsa sunduğu dijital kamera yeteneklerinden yoksun. Ekransız tablet Guleet i8 Mini Box’un fiyatının 104 $ olduğu söyleniyor.
technolabs
886358
Bu haberler ilginizi çekebilir