Instagram’a Hashtag Takip Etme Özelliği!

Instagram’a yeni eklenen özellik hashtag takip etme.
12 Aralık 2017 22:03
Instagrama Hashtag Takip Etme Özelliği!
Artık hashtag takip etme imkanınız var
 
Sosyal medya ile karşımıza çıkan hashtag kavramı, artık günlük hayatımızda önemli bir yere sahip. Hashtaglerin belli başlı kullanım amaçları mevcut. Önemli konuların gündeme taşınması, veya fotoğraf ve videolarımızı daha geniş kitlelere ulaştırmak için hashtagler kullanıyoruz.
 
 
Çıkışından itibaren hashtag desteğine sahip olan Instagram, son yayımladığı güncelleme ile beraber hashtag takip etme özelliğini kullanıcılarına sundu.
 
Artık kullanıcılar; paylaşılan gönderilerde eklenen hashtaglere tıkladığında veya keşfet bölümü üzerinden bir hashtag araması yapıp tıkladığında, karşılarına çıkan pencerede ilgili hashtagi takip etme imkanına sahip olacaklar.
 
Herhangi bir hashtagi takip eden kullanıcılar, ana sayfalarında o hashtag ile paylaşılan popüler fotoğraf ve video gönderilerini ve en son hikayeleri akışlarında görecekler.
 
 
Kullanıcıların profilleri üzerinden takip ettikleri kişiler gibi, takip ettikleri hashtaglerde görülebilecek. Tabii ki Instagram’da ki gizlilik ayarlarınız çerçevesinde.
 
Instagram ekibi; yaptığı duyuru ile eklenen bu özellik sayesinde aynı ilgi alanlarına sahip kullanıcıların çok daha kolay bir şekilde birbirlerine ulaşması yolunda ilk adımlardan birisini attığını belirtti. Yani önümüzdeki günlerde, yepyeni özellikler Instagram’da bizleri karşılayabilir. 
 
Uygulamanızı güncellemeyi unutmayın
 
Instagram’a eklenen hashtag takip etme özelliğinden yararlanmanız için, akıllı telefonunuzda bulunan uygulama mağazası vasıtasıyla Instagram uygulamanızı güncellemeyi unutmayın.
 
 
shiftdelete
Etiketler : Hashtag , İnstagram
466219
Bu haberler ilginizi çekebilir