İnce ve Şık Gionee Elife S7

İnce ve Şık Gionee Elife S7 ... Çinli üreticiler arasında başlayan ince telefon üretme yarışına en son cevap Barselona'da Gionee'den geldi. İşte 5.5 mm kalınlığındaki çift sim kart girişli Gionee Elife S7.
03 Mart 2015 21:56
İnce ve Şık Gionee Elife S7
Barselona'da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi bizleri yeni ürünlerle tanıştırmaya devam ediyor. İçerisinde bulunduğumuz dönemde Çinli üreticilerin ince telefon üretme yarışına son cevap ise MWC 2015'de geldi.
 
 
Bu kez tanıtılan cihaz dünyanın en incesi olmasa da 5.5 mm ile dikkatleri üzerine çekmeye yetiyor. Gionee'nin Elife S7 modeli 5,2 inç büyüklüğünde Full HD bir ekrana sahip. Firmanın söylediğine göre ekranda kullanılan yeni bir teknoloji ile enerji tüketimi daha da azaltılmış durumda.
 
 
Cihazın donanım özelliklerine geçtiğimizde ise MediaTek işlemci ile karşılaşıyor. 8 çekirdekli MT6752 işlemcine yer verilen modelde 2 GB RAM ve 16 GB dahili depolama alanı kullanılmış. Cihazda arttırabilir hafıza seçeneğinin ise bulunmadığını görüyoruz.
 
2750 mAh bataryadan gücünü alan akıllı telefon için Gionee ayrıca çeşitli yazılımsal ve donanımsal yeniliklerle kullanım ömrünü arttırmış. Kameraya baktığımızda ise 13 megapiksellik bir ana kamera ve 8 megapiksellik bir ön kamera görüyoruz.
 
 
Android 5.0 Lollipop işletim sistemini kullanacak olan model siyah, beyaz ve mavi olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip. Çift sim kart destekleyen model ayrıca LTE desteğine de sahip.
shiftdelete
24322
Bu haberler ilginizi çekebilir