İnce Tasarımıyla Oppo R7

Ultra ince akıllı telefonlar üretmek Çin'de ki üreticilerin yeni rekabet alanı. R5'ile dikkat çeken Oppo firması yine ince tasarımıyla ilgi odağı olacak R7 modeli ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.
15 Mart 2015 16:56
İnce Tasarımıyla Oppo R7
Çin'in yükselen gücü Oppo geçtigimiz dönemde dünyanın en ince akıllı telefonu oldugu iddiası ile yeni cihazi Oppo R5'i satışa sunmuş ve beklediği ilgi ile karşılanmıştı. Farklı şirketlerden gelen ultra ince telefonlara bir kez daha Oppo markalı bir örnek katılacak gibi. Paylaşılan bilgiler şirketin kısa bir süre içerisinde yeni ultra incesi Oppo R7'yi satışa sunacağını gösteriyor.
 
Endonezya'daki telekom makamlarınca onaylanan Oppo R7 (R7f) şimdilik bilindiği kadarıyla LTE bağlantı formatını destekliyor. Öte yandan GizmoChina'nin verdigi bilgiler ışığında, Oppo R7'nin, MediaTek'in en yeni işlemcisi 64-bit'lik MT6795 geleceği tahmin ediliyor. Sekiz çekirdekli (2.2 GHz) işlemcili telefon ayni zamanda 2K (2560 x 1600 piksel) ekrana sahip olacakmış. Cihazın bir diğer dikkat çeken özelligi de 20.7 megapiksellik kamerası!
 
Oppo R5'in sadece 4.85 mm değerinde ultra ince bir telefon oldugunu düşünecek olursak, Oppo R7 akıllı telefonun çok daha ince bir forma sahip olacağını tahmin etmek hata olmayacaktır. R5'in eksiklerini de kapatacağı düşünülen R7 özellikle de güçlendirilmiş bir batarya ile gelebilir.
 
Son olarak aynen Oppo R5 örneğinde olduğu gibi, bir sonraki modelin de yine uluslararası pazarda kendine yer bulacağı söyleniyor.
shiftdelete
204626
Bu haberler ilginizi çekebilir