Huawei Yeni Modeli P8'i Tanıttı

Huawei yeni akıllı telefonu P8'i tanıttı. Performansı ve tasarımıyla göz dolduran Huawei P8'in tüm ayrıntıları ve özellikleri haberimizde.
16 Nisan 2015 23:15
Huawei Yeni Modeli P8i Tanıttı
Huawei, göz alıcı teknolojisi, zarif tasarımı ve üstün kamera performansıyla, akıllı telefon segmentine yepyeni bir soluk getirecek olan P8 modelini tanıttı. Huawei P8, kullanıcı dostu özellikleri, işlevselliği ve tasarımıyla, “P” serisinin en yeni ve en üst düzey üyesi olarak, raflardaki yerini almaya hazırlanıyor.
 
 
“P” serisinin bilinen üstün özellikleriyle, geleceğin üst düzey mobil teknolojisini bir arada sunan Huawei, yepyeni bir tasarım konseptine imza atarken, yaratıcılık ve işlevselliği de bu modelde bir adım ileri taşıyor. 
 
Daha “Şık” Bir Akıllı Telefon
 
Huawei P8’in tasarımında; eski el yazmalarından, tarihi yazıtlara, vitray pencerelerden tarihi kitap kapaklarına kadar birçok köklü ikondan ilham alındı. Bütünleşik alüminyum gövdeye sahip yeni amiral gemisinin, elmas desenlerine sahip kasa dizaynı ile metal doku ve üstün tasarımdaki ustalık ön plana çıkıyor. Gümüş, altın, siyah ve gri renk temalarıyla sunulan P8, çekici kutu tasarımı ve kutu içeriğiyle de göz alıcı.
 
 
Tasarım ve Teknoloji Bir Arada 
 
P serisinin minimalist tasarım ögelerini koruyan Huawei P8, estetik, bağlantı ve dayanıklılık konularında kullanıcılara üstün bir amiral gemisi tecrübesi vaat ediyor.
 
Nano-injection molding işleme sistemiyle 1,5 mm’lik son derece ince bir plastik çubuğu gövdeye entegre eden kasa tasarımı, geniş ekran yapısıyla birlikte, sektörde ilk olma özelliğine sahip.
 
6,4 mm inceliğindeki akıllı telefon, çift SIM kart desteğiyle, uygun lokasyonlarda, kusursuz 4G iletişimi için hazır.
 
Üç katmanlı gövde dizaynı, cihazın sağlamlığını ve dayanıklılığını artırıyor.
 
Yeni Kirin 930 64-bit Octa-Core işlemci, benzer pil segmentindeki ürünlere göre, cihazın performansını yüzde 20 oranında artırıyor. 
 
Çelik alaşımdan üretilen arka kapak ise cihazın sağlamlığını bir kat daha artırıyor.
shiftdelete
322052
Bu haberler ilginizi çekebilir