Huawei P20 Yeni Görüntüleriyle Karşınızda!

Huawei'nin amiral gemisi P20 yeni görüntüleri ile ortaya çıktı. İşte amiral gemisinin yeni görüntüleri...
23 Şubat 2018 21:47
Huawei P20 Yeni Görüntüleriyle Karşınızda!
Huawei’in üst seviye telefonlarını konumlandırdığı P serisi için yeni bir model daha geliyor. P20 adını taşıyacak olan telefonun mart ayı içerisinde tanıtılması bekleniyor.
 
 
Huawei P20 görüntüleri ortaya çıktı
 
Galaxy S ve Note serisi gibi iki farklı amiral gemisi seriye sahip olan Huawei, Mate ailesini Mate 10 ile geçtiğimiz aylarda güncellemişti. Şirket, mart ayında da P ailesini güncellemeye hazırlanıyor. P20 hakkında şimdiye kadar çok az bilgi sızdı. Ancak, az önce telefonun detaylı görüntüleri yayınlandı. Şu ana kadar 3 arka kamera ile geleceği konuşulan bu modelinde sızıdırlan görselindeki çift kamera dikkat çekiyor. Bu da 3 kameranın olası bir P20 Plus modelinde geleceği anlamına gelebilir!
 
iPhone X benzeri kamera yapısı
 
EML-TL00 model numarasıyla gelmesi beklenen P20’nin arka tasarımı, iPhone X ile benzerlik gösteriyor. Özellikle üst üste konumlandırılmış çift kamera ve kamerayı koruyan çerçeve, Apple’ın kullandığına çok yakın bir tasarıma sahip.
 
27 Mart‘ta Paris’te tanıtılması beklenen telefon, 25 Şubat’ta başlayacak olan Mobil Dünya Kongresi’ni pas geçecek gibi görünüyor.
 
shiftdelete
57288
Bu haberler ilginizi çekebilir