Huawei Nexus'tan Yeni Görseller

Bu senenin Nexus modelini üretecek olan Çinli firma Huawei fabrikalarından birinden gelen sızıntı sayesinde yeni Nexus tam anlamıyla ortaya çıkmış oldu. İşte büyük ekranlı yeni Nexus.
25 Ağustos 2015 01:47
Huawei Nexustan Yeni Görseller
Google bu sene Nexus ailesine iki yeni üye katacak. Bunlardan birisi LG tarafından üretilecek olan 5 inç ekrana sahip sürümken bir diğeri ise 5.7 inç büyüklüğünde ekrana sahip Huawei üretimi Nexus olacak.
 
 
Bir süredir gündemimizde olan bu modeller, çeşitli sızıntılarla ortaya çıkmış olsa da şu ana kadar hiç gerçek görseller sızmamıştı. Bugün ortaya çıkan yeni görseller ise Huawei Nexus modelini gözler önüne seriyor.
 
 
 
İşte Huawei Nexus!
 
Metal bir kasaya sahip olan Huawei üretimi Nexus, 5.7 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip. Gücünü Snapdragon 810 işlemcisinden alan Huawei Nexus, ayrıca 3500 mAh bataryayı bünyesinde barındırıyor.
 
Modelin tasarımına bakacak olursak eğer arka tarafta yer alan çıkıntılı kısımda kamera yer alıyor. Oldukça ilginç duran bu çıkıntılı kısımda kameraya çift LED flaş eşlik etmiş. Her Nexus modelinde olduğu gibi arka tarafta büyükçe bir Nexus yazısı yer alırken onun üzerinde ise parmak izi okuyucuyu görüyoruz.
 
 
Huawei Nexus modelinin ön tarafına baktığımızda ise çift stereo hoparlör göze çarpıyor. Oldukça ince yan çerçevelere sahip olan modelin boyutları ise şu şekilde: 159.4 x 78.3 x 6.6/8.5mm.
 
Metal kasa, parmak izi okuyucu, USB Type-C ve çift ön stereo hoparlör ile karşımıza çıkmaya hazırlanan Huawei Nexus, bakalım başarılı olabilecek mi, hep birlikte göreceğiz.
shiftdelete
618204
Bu haberler ilginizi çekebilir