Huawei Mate 8 Sızdırıldı

Çinli akıllı telefon devi Huawei'nin yeni amiral gemisi modeli Mate 8 sızdırıldı. İşte ilk kez görüntülenen Huawei Mate 8 hakkında her şey!
23 Temmuz 2015 20:19
Huawei Mate 8 Sızdırıldı
Çin'in en büyük üreticilerinden olan Huawei şu günlerde yeni üst seviye phablet modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz gün tanıtım tarihi ortaya çıkan Huawei Mate 8, ilk kez görüntülendi.
 
 
Önümüzdeki günlerde tanıtılacak olan Mate 8, yine bir Çin merkezli site tarafından sızdırıldı. Sızdırılan görsellere göz attığımızda ise modelin, büyük başarı toplayan Mate 7 ile benzer tasarıma sahip olduğunu görüyoruz.
 
İşte Huawei Mate 8!
 
Yine yekpare bir metal kasa ile gelen Huawei Mate 8, ön tarafında oldukça ince çerçevelerle dikkat çekiyor. Ekranın altında hiç birşey yer almazken üst tarafta ise ahize, sensörler, ön kamera ve ona eşlik eden bir LED flaşı görüyoruz.
 
 
Modelin arka tarafına baktığımızda ise Mate 7'den çok büyük bir farklılık göze çarpmıyor. Mate 7'de kameranın yan tarafında bulunan LED flaş kameranın altına konumlandırılırken, parmak izi okuyucusu ise yine aynı yerinde onların altına yer alıyor. Huawei logosu ise selefine göre biraz daha yukarı çıkartılmış.
 
Göze çarpan bir diğer farklılık ise hoparlör çıkışı. Mate 7'de arka tarafta yer alan hoparlör çıkışı, her ne kadar göremiyor olsakta, Mate 8 modelinde büyük ihtimalle alt tarafa taşınmış.
 
 
Huawei Mate 8 Teknik Özellikleri
 
Son sızıntılara göre Huawei'in yeni üst seviye modeli Huawei Mate 8, 6 inç boyutunda Quad HD çözünürlüklü IPS LCD ekran, 20.7 Megapiksel arka kamera, 8 Megapiksel ön kamera, 32 GB depolama ve 3 GB RAM, 64 GB depolama ve 4 GB RAM seçenekleri ve Huawei Kirin 950 işlemciye sahip olacak.
shiftdelete
831122
Bu haberler ilginizi çekebilir