Huawei Mate 10'nun İlk Teaser Videosu Geldi!

Huawei'nin yeni amiral gemisi Huawei Mate 10'un ilk resmi videosu yayınladı. Video Mate 10'un özellikleri hakkında bizlere bilgi veriyor.
22 Ağustos 2017 09:33
Huawei Mate 10nun İlk Teaser Videosu Geldi!
Oldukça beğenilen Mate 9 ve Mate 9 Pro'dan sonra Huawei, doğal olarak Mate serisine Mate 10 adında yeni bir model eklemeye hazırlanıyor. Bugün itibariyle yaklaşmakta olan akıllı telefon ailesinin ilk resmi teaser videosuna bakabiliriz.
 
Aşağıda da görebileceğiniz gibi, teaser Huawei Mobile Almanya'dan geliyor ve dolayısıyla da Almanca. Bu kısa videoda Huawei, yeni Mate serisinin nihai bir kamera ile birlikte geleceğini söylüyor ve hatta çift Leica markalı bir kamerayı kısaca gösteriyor.
 
Mate 9'un kamerasına benzer şekilde, yeni birimin 12 MP renkli bir sensörü ve 20 MP tek renkli bir sensörü içerdiği görülüyor. Tabii ki Huawei'nin görüntü kalitesini yükseltmek için çeşitli iyileştirmeler yaptığını ve özellikle de Mate 9'un kamerasının bizi uçurmadığına inanıyoruz (kesinlikle iyi bir kamera olmasına rağmen).
 
Leica markalı kamera bir yana, Huawei Mate 10'un sekiz çekirdekli HiSilicon Kirin 970 işlemci, yaklaşık 6 inçlik Quad HD "EntireView" ekranı, oldukça iyi RAM, bol miktarda depolama alanı ve bol pil özelliklerine sahip olması bekleniyor.
 
Mate 10 resmi olarak 16 Ekim'de ilan edilecek ve Huawei muhtemelen bundan kısa süre sonra satış yapmaya başlayacak.
 
 
teknolojioku
377055
Bu haberler ilginizi çekebilir