Huawei Honor 6 Plus Gold

İddialara göre Huawei Honor 6 Plus Gold 'un üretim süreci gerçekten meşakkatli. Huawei, amiral gemisi Honor 6 Plus Gold’un iPhone 6’nın sarı renkli modelinden çok daha zor üretildiğini iddia ediyor.
29 Ocak 2015 00:16
Huawei Honor 6 Plus Gold
Dünyanın bütün teknoloji üreticilerinin Çinli markalardan korkmalarına şaşırmamak gerek. Geçtiğimiz yıllarda taklit ürünlerle pazarları işgal eden Çinli üreticiler, teknoloji dünyasının zirvesinde yer alan Apple ve Samsung gibi şirketleri bile tehdit eder hale geldiler.
 
 
4 yaşındaki çiçeği burnunda akıllı telefon üreticisi Xiaomi ile çetin bir rekabet içerisinde olan Huawei, Honor 6 Plus adlı çift arka kameralı amiral gemisi modelinin altın renkli bir versiyonunu üretti. Alüminyum gövdeli ve Gorilla Glass 3 koruma camlı yakışıklı Android akıllı telefonun kalitesini Apple iPhone 6 ile yarıştırmaktan çekinmeyen Huawei, Honor 6 Plus’ı üretmenin Apple akıllı telefonlardan çok daha zor olduğunu belirtiyor.
 
 
Huawei Honor 6 Plus Gold’un  gövdesi, iPhone 6’nın altın renkli modelinin aksine tümüyle sarı renklerle bezeli. Metal çerçevesinden tutun, telsiz bantlarına dek bütün parçaları özenle renklendirilen cihaz, 390 $’lık fiyatıyla da rakibine üstünlük sağlıyor.
 
Cihazın, 5,5 inç Full HD ekran, 3 GB RAM, HiSilicon Kirin 925 sekiz çekirdekli işlemci ve 3600 mAh batarya gibi teknik özellikleriyle Apple A8’li iPhone 6’ya rakip olup olamayacağının yorumunu siz okurlarımıza bırakıyoruz.
technolabs
898516
Bu haberler ilginizi çekebilir