Huawei, Animojiye Benzeyen Yeni Özelliğini Duyurdu!

Huawei, yeni telefonu Honor V10'un tanıtım etkinliğinde, tıpkı Face ID gibi çalışan teknolojisini duyurdu.
29 Kasım 2017 09:19
Huawei, Animojiye Benzeyen Yeni Özelliğini Duyurdu!
Dün düzenlediği tanıtım etkinliğinde Huawei, Honor V10'un yanı sıra, gelecekteki ürünler için üzerinde çalıştığı bazı teknolojileri de gösterdi. Ve bu teknolojilerde biraz iPhone X’den ilham alınmış gibi görünüyor.
 
 
Huawei, telefonlarında ön cephe için kendi yapılandırılmış hafif 3D sensörleri üzerinde çalışıyor. Bu sensörler, 10 saniyede 300.000 puanla yüzünüzün ayrıntılı bir modelini oluşturacak. Kilit açma işlemi için kullanıldığında, sistem 0.4 saniye içinde kilidi açıyor (bir parmak izi okuyucunun kilit açmak için yaklaşık 0.2 saniyeye ihtiyacı var).
 
 
 
 
Tahmin edebileceğiniz gibi, bu 3B sensör, telefonun kilidini açmak ve para işlemleri yapmak için kullanılacak. Ayrıca animojiler de var. Huawei, bu teknolojinin Apple'ınkinden daha üst düzey olduğunu iddia ediyor; çünkü sistem daha detaylı izleme özelliğine sahip. Dilinizi takip edebiliyor, böylece arzu ederseniz hareketli karakterleri göz korkutucu hale getirebilirsiniz.
 
 
 
 
Bu teknoloji Honor V10'a veya Huawei'nin mevcut herhangi bir cihazına entegre değildir. Belki de P11 için zamanında hazır olacak, ancak şirket başlatma zamanlaması konusunda herhangi bir taahhütte bulunmadı.
 
teknolojioku
744828
Bu haberler ilginizi çekebilir