HTC'nin Yeni Sosyal Medya Uygulaması: Zoe

HTC 8 Ekim günü düzenlediği etkinlikte yeni cihazlarını tanıtmakla kalmadı, uygulama tarafında da bir çok yeniliğini duyurdu. HTC Desire Eye, RE Camera ve HTC'nin Yeni Sosyal Medya Uygulaması: Zoe
09 Ekim 2014 22:12
HTCnin Yeni Sosyal Medya Uygulaması: Zoe
HTC'nin 8 Ekim Çarşamba günü düzenlediği etkinlikte yeni cihazları Desire Eye ve Re Camera tanıtıldı. Tayvanlı firma düzenlediği etkinlikte ayrıca uygulama alanınında da çeşitli yeniliklerle karşımıza çıktı.
 
Zoe: Yaşam tıpkı sizin deneyimlediğiniz gibi
 
Bir süredir beta olarak yayında olan Zoe uygulaması, 1.0 sürümüne kavuşması ile Google Play store'da indirilebilir halini aldı. Verilen önemli müjdelerden birisi ise uygulamanın yakın gelecekte iOS platformu için de yayınlanacağıydı.
 
 
Görüntü odaklı bir sosyal ağ uygulaması olan Zoe ile kullanıcılar, akıllı telefonları ile çektikleri fotoğrafları ve videoları düzenleyebilecekler ve aynı zamanda istedikleri tema ve şarkıları seçerek oldukça güzel videolar hazırlayabilecekler. 
 
HTC'nin uygulamalarını farklı platformlara taşıma düşüncesinin ilk ayağı olan Zoe, Re Camera ile birlikte Apple'ın cihazlarında çalışan ilk HTC ürünleri olacak. Şirketin gelcekte daha fazla uygulamayı iPhone'a getireceği söylendi ancak bu konuda daha fazla bir detay verilmedi.
 
 
Aynı zamanda uygulama HTC'nin bir diğer yeni ürünü olan Re ile oldukça uyumlu bir şekilde çalışıyor. Firmanın yeni kamerası ile çektiğiniz resimler her hangi bir düzenleme, kişisel bilgisayara bağlama gibi durumlara gerek kalmadan direk uygulamaya gönderilebiliyor.
 
shifdelete
Etiketler : Android , HTC , iOS , re camera , zoe , zoe app
98012
Bu haberler ilginizi çekebilir