HTC'nin Gizemli Tabletinden Yeni Sızıntılar

Google'ın Nexus 9 tabletinin üreticisi olan HTC, bir süredir kendi tabletini hazırlamakla meşgul. HTC'nin gizemli tabletinden yeni sızıntılar ve detaylar haberimizde.
09 Şubat 2015 12:11
HTCnin Gizemli Tabletinden Yeni Sızıntılar
Tayvanlı üretici HTC, uzun süren bir zarar döneminden sonra yeniden kar elde etmeye başladı. Firmada işler bir hayli iyi giderken yeni ürünlerin hazırlıkları ise son hız devam ediyor.
 
 
Önümüzdeki günlerde yeni amiral gemi modelini resmen tanıtacak olan HTC'nin aynı zamanda bir tablet ve akıllı saat üzerinde çalıştığı da ortaya atılan iddialar üzerinde.
 
Firmanın 1 Mart tarihinde düzenleyeceği etkinlikte ise tek bir telefon tanıtmakla yetinmeyeceği de konuşulanlar arasında.
 
 
Nexus 9'un üreticisi konumunda olan HTC'nin uzun bir aradan sonra kendi tabletini tanıtmaya hazırlandığı ise yine beklentiler arasında. Bugün Upleaks tarafından ortaya atılan iddialar ise HTC'nin geliştirmekte olduğu yeni tabletine yönelik.
 
Upleaks'in söylediklerine göre HTC'nin yeni tableti büyük ölçüde Nexus 9 tabanlı olacak. Aşağı yukarı Nexus 9 ile aynı boyutlarda olacak olan tableti HTC, özellik konusunda birbirlerinden ayıracak.
 
Özellik konusunda bir bilgi vermeyen ünlü sızdırmacı, cihazın ilk çeyrekten önce gözükmeyeceğini de belirtmiş. Tablet hakkında daha önceden ortaya atılan iddialar ise cihazın metal kasaya sahip olacağı yönünde.
shiftdelete
593720
Bu haberler ilginizi çekebilir