HTC'den Yeni Tablet Geliyor

Nexus 9 ile büyük başarı yakalayan HTC'nin yeni tableti geliyor. Detaylar haberimizde.
28 Mart 2015 22:00
HTCden Yeni Tablet Geliyor
Uzun zaman önce tablet üretmesine karşın başarısız olan HTC, tablet pazarındaki çalışmalarını durdurmuştu. Ancak geçtiğimiz aylarda Google ile ortaklaşa Nexus 9 tableti üreten HTC, elde ettiği başarı ile tekrar cesaretini topladı.
 
Geçtiğimiz aylarda birkaç iddia ve bilgi gelmesine karşın hiçbir bilgisi sızmayan HTC tabletin özellikleri ortaya çıkmış olabilir.
 
 
Çinli MyDrivers kaynağının paylaştığı bilgiler, HTC'nin yeni tabletinin başarılı özellikler sunacağını gösteriyor.
 
Güçlü özellikler!
 
MyDrivers'ın belirttiğine göre HTC tablet, 8.9 inç 2048x1530 px çözünürlükte ekran, 2.2 Ghz 8 çekirdekli 28 nm Allwinner H8 işlemci ve pek heyecan verici görünmeyen PowerVR SGX544 grafik işlemci ile gelecek.
 
16 megapiksel arka kamera, 8 megapiksel ön kamera ile bir telefondan farksız kamera performansı sunacağı iddia edilen HTC tablet, 6700 mAh batarya ve 7.8 mm kalınlığa sahip olacak.
 
Mayıs ayında satışa sunulacak!
 
HTC tabletin Wifi ve LTE sürümleri olacağı da eklenirken, tabletin Mayıs ayında satışa sunulacağı söyleniyor. Yani 8 Nisan'da gerçekleşeceği ortaya çıkan HTC etkinliğinde, HTC tableti de görebiliriz.
 
Tabi bunlar sadece iddia ve MyDrivers kaynağının genel olarak abartılı iddialar yaptığını biliyoruz. Bakalım HTC tabletin iddialardaki özellikleri gerçek olacak mı?
shiftdelete
957417
Bu haberler ilginizi çekebilir