HTC'den One M8 Eye!

HTC, One M8'deki kamerayı yeni modelinde daha da geliştirmeyi hedefliyor. One M8 Eye ismiyle gelmesi beklenilen telefonda, aynı M8 gibi Duo Kamera yer alacak ama bu sefer 13 Megapiksellik bir kamera.
27 Eylül 2014 15:33
HTCden One M8 Eye!
HTC'nin amiral gemi modeli One M8, tasarım olarak oldukça başarılı olsada bu durum maalesef kamera konusunda ki 4 megapiksel çözünürlüğün aldığı eleştirileri görmezden gelmeye yetmiyor.
 
Telefonda kullanılan çift kamera modülü mobil kamera teknolojisine yeni bir anlayışın kapılarını aralamış olsa da, kullanıcıya sunduğu düşük megapiksel seviyesi firma için büyük dezavantaj oluyordu. Tam bu noktada ortaya atılan iddialara göre HTC benzer yapıda ancak daha yüksek çözünürlüğe sahip yeni bir telefon hazırlıyor.
 
HTC One M8 Eye!
 
HTC haberleri için en güvenilir kaynaklardan gösterilen ve hatta üreticinin yazılım ekibinde yer alan LlabTooFeR, Twitter hesabından söz konusu telefonun isminin HTC One M8 EYE olacağını belirtti.
 
Telefonda One M8'de kullanılan 4 Megapiksel çözünürlüğündeki Ultrapiksel kameranın yeni modelde 13 Megapiksel çözünürlüğüne yükseltilmesi bekleniyor. Ayrıca telefonda yine derinlik ve efektler için 2MP’lik ayrı bir kamera da kullanılacak.
 
Android 4.4.4 KitKat işletim sistemi üzerinde çalışan Sense 6.0 arayüz ile gelmesi beklenilen One M8 Eye, önümüzdeki ay tanıtılması bekleniyor.
shifdelete
Etiketler : HTC , HTC Duo Kamera , HTC M8 , HTC M8 Eye
757337
Bu haberler ilginizi çekebilir