HTC, Üst Segmente Alternatif Model Getirebilir

Mobile World Congress 2015 kapsamında yeni amiral gemisi modelini duyurması, sabırsızlıkla beklenen HTC, üst segmente alternatif model getirebilir.
02 Şubat 2015 22:02
HTC, Üst Segmente Alternatif Model Getirebilir
Her yıl olduğu gibi Mobile World Congress yani MWC etkinliği büyük bir merakla bekleniyor. Akıllı telefon üreticilerinin üst seviye cihazlarını duyurduğu bu dönemde, bu yıl da çok iyi cihazlar duyurulacak.
 
Hem tasarım hem de pek çok başarılı özellik bakımından en başarılı markalardan olan HTC'nin yeni amiral gemisi One M9'da, en çok merak edilen cihazlardan biri.
 
 
Ancak HTC'nin MWC 2015'te One M9 modelini tanıtması beklenirken, kısa süre önce başka bir akılı telefon modelinden bilgiler geldi.
 
Upleaks kaynağı tarafından paylaşılanlara göre HTC, A55 kod adında yeni bir üst seviye model üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.
 
Upleaks tarafından söylenene göre yeni amiral gemisi olmayacak olan HTC A55, üst seviyedeki bir Desire modeli olacak.
 
Upleaks'in HTC A55 hakkında paylaştıklarına göre HTC A55 modelinde 5.5 inç boyutta Quad-HD çözünürlükte ekran, 20.7 megapiksel ana kamera, 13 megapiksel ya da 4 ultrapiksel ön selfie kamera özellikleri olacak.
 
Ayrıca 2.0 Ghz hızında 8 çekirdekli MediaTek MT6795 işlemcinin kullanılacağı HTC A55'te, kesin olmasa da 3000 mAh dolaylarında batarya, Bluetooth 4.1, Sense 7 arayüz ve Android 5.0 Lollipop işletim sistemi özellikleri olacak.
 
Upleaks'in belirttiğine göre Şubat ayı içerisinde duyurulacak akıllı telefon, muhtemelen plastik kasası ve MediaTek işlemcisi ile uygun fiyatlı One M9 alternatifi olacak.
shiftdelete
902148
Bu haberler ilginizi çekebilir