HTC U11 Plus'ta Kablosuz Şarj Özelliği Olacak!

HTC yeni amiral gemisi U11 Plus'ı 2 Kasımda düzenleyeceği etkinlikte tanıtacak. Tanıtıma kısa bir süre kala HTC U11 Plus hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.
25 Ekim 2017 08:28
HTC U11 Plusta Kablosuz Şarj Özelliği Olacak!
HTC tarafından yayımlanan yeni bir görselle birlikte HTC U11 Plus modelinde yer alacak kablosuz şarj özelliği de sızdırılmış olabilir. Önümüzdeki ayın ilk günlerinde tanıtılması beklenen cihaz, halihazırda satışta olan U11 modelinin güncellenmiş hali olacak ve hakkında şu ana kadar çok fazla bilgi bulunmadığı ortada.
 
HTC U11 Plus’ta kablosuz şarj olacak mı?
 
Cihaz hakkında şu ana kadar parmak izi okuyucu yer alacağı dışında herhangi bir bilgi paylaşılmamıştı. Bugün ortaya çıkan görselle birlikte kablosuz şarj özelliğinin olacağı da düşünülmeye başlandı. Ayrıca parmak izi okuyucunun cihazın arkasında yer alması sebebiyle de, HTC U11 Plus’ın çerçevesiz ekran ile üretileceğini tahmin ettiğimizi belirtelim.
 
 
 
 
Zaten ortada dolaşan iddialara göre U11 Plus, 6 inç’lik çerçevesiz ekranla satışa sunulacak ve bu da HTC’nin cihazı satabilmek adına en büyük kozlarından biri olacak. Ne yazık ki bu bilginin dışında cihaz hakkında söyleyebileceğimiz herhangi bir şey bulunmuyor.
 
Son olarak HTC’nin 2 Kasım tarihinde bir etkinlik düzenlemeyi planladığını ve bu etkinlikte de U11 Plus modelinin tanıtılacağını hatırlatalım. Bahsi geçen tarihe bir haftadan kısa bir süre kaldığını düşünecek olursak, çok da merak içerisinde kalmayacağımız kesin.
 
shiftdelete
825703
Bu haberler ilginizi çekebilir