HTC RE Kameranın Türkiye Fiyatı Belli Oldu

HTC'nin aksiyon kamerası kategorisindeki ürünü HTC RE Kameranın Türkiye fiyatı belli oldu. HTC RE Kamera hakkındaki ayrıntılar ve cihazın fiyatı haberimizde.
22 Nisan 2015 19:56
HTC RE Kameranın Türkiye Fiyatı Belli Oldu
Kameranın arkasından çıkarak hayatı eksiksiz şekilde yaşamayı mümkün kılan HTC’nin yeni segment ürünü HTC RE Kamera, Türkiye’de mobil görüntülemeye önem veren kullanıcıların  beğenisine sunuldu.
 
 
Kompakt fotoğraf makinesi kategorisini yeniden şekillendiren HTC RE Kamera, aksiyonu hızla yakalamak gereken durumlarda eliniz ayağınıza dolanmadan video ve fotoğraflar yoluyla anı doğal şekilde yakalamanıza ve tam olarak deneyimlemenize imkân veren küçük bir el kamerası.
 
 
Silindirik tasarımı ile elinize rahat şekilde oturacak şekilde üretilen HTC RE Kamera, kamerayı ele alındığında otomatik olarak çalıştırarak açma düğmesine olan ihtiyacı ortadan kaldıran bir dahili kavrama sensörüne de sahip. Cihazın denklanşör düğmesine tek defa dokunulduğunda fotoğraf, daha uzun süre basıldığında ise video çekildiğinden, bundan böyle modlar arasında bocaladığınız için hiçbir anı kaçırmayacaksınız.
 
 
Yüksek çözünürlüklü, 16 Megapiksel CMOS sensörü, Full HD video kayıt, 146 derece geniş açılı objektif ve yavaş çekim ve hızlandırılmış çekim özelliklerine sahip olan HTC RE Kamera ile hem Android hem de iOS cihazlardaki YouTube uygulaması ile canlı yayın yapabilirsiniz.
 
HTC RE Kamera, Mayıs ayından itibaren tüm satış kanallarında 699 TL’lik fiyatıyla  Türkiye’de tüketicilere sunulacak.
shiftdelete
418443
Bu haberler ilginizi çekebilir