HTC One M9 Almayı Düşünenlere Kötü Haber

HTC'nin piyasaya hızlı bir giriş yapan modeli One M9 32GB modelinin sadece 21 GB'lık kullanılabilir hafızası olduğu için 64 GB bellekli versiyonunu bekleyen kullanıcılara kötü haber!
02 Nisan 2015 23:14
HTC One M9 Almayı Düşünenlere Kötü Haber
HTC’nin sekiz çekirdekli 64-bit işlemcili akıllı telefonu One M9, yurdumuza hızlıca girdi. Alüminyumdan üretilen gövdesiyle ilgi gören cihaz, 20 megapiksel çözünürlüklü arka kamerası sayesinde de popülerlik kazanacak gibi görünüyor. Fakat her akıllı telefonda olduğu gibi, HTC One M9’da da ufak tefek pürüzler bulunuyor.
 
 
Yurdumuzda satışa sunulan 2015 model üst düzey HTC, 32 GB kapasiteli dahili bellek içeriyor. Fakat, bu bellek modülünün yalnızca 21 GB’lık bir bölümü kullanıcının emrinde. Yurdumuzdaki akıllı telefon tüketicilerinin 64 GB’lık versiyonu satın alarak hafıza sıkıntılarını çözemeyeceklerini de belirtelim.
 
Focus Taiwan adlı yayının belirttiğine göre, Android 5.0.2 işletim sistemli akıllı telefonun 64 GB eMMC bellekli modeli yalnızca Tayvan’da satılacak. Telefon hafızalarını video arşiv olarak kullanmayı hedefleyen kullanıcıların genişçe bir microSD kart satın alıp, 64 GB’lık One M9 hayalinden vazgeçmelerinde fayda var.
technolabs
213359
Bu haberler ilginizi çekebilir