HTC One M9 'a Android 5.1 Müjdesi!

Tayvanlı elektronik devi HTC'nin üst seviye modeli One M9 'a Android 5.1 Lollipop müjdesi geldi! Güncellemenin detaylar haberimizde.
21 Temmuz 2015 10:26
HTC One M9 a Android 5.1 Müjdesi!
Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC, geçtiğimiz Mart ayında duyurduğu yeni amiral gemi modeli One M9 için Android'in en güncel sürümü olan 5.1 Lollipop güncellemesini dağıtmaya başladı.
 
 
2 yıl boyunca en güncel işletim sistemini kullanıcılarına sunacağının sözünü veren HTC, Android 5.0 Lollipop güncellemesini 90 gün içerisinde kullanıcılarına vermişti.
 
Aynı şekilde Android M içinde en hızlı şekilde güncelleme vereceklerini duyuran Tayvanlı üretici, amiral gemi modeli One M9 için halihazırda en güncel sürüm olan Android 5.1'i dağıtmaya başladı.
 
 
One M9 için Android 5.1 Güncellemesi Başladı!
 
2.10.709.1 yapı numarasına sahip güncellemeyi ilk olarak kendi ülkesindeki kullanıcılarına veren HTC, 866.4 MB büyüklüğündeki güncellemeyi OTA yoluyla dağıtmaya başladı.
 
Güncellemenin duyurusu ise HTC yazılım ekibinde yer alan ünlü ROM geliştiricisi LlabTooFeR tarafından Twitter üzerinden gerçekleşti.
 
Performans konusunda geliştirmeler içeren güncelleme One M9 için şarj konusunda da iyileştirmeler sunuyor. Arayüzde yeniliklerle gelen güncellemede, misafir modu, rahatsız etme modunda yenilikler ve renk sıcaklığı ayarlama ilk göze çarpan yeniliklerden.
 
One M9 için çıkan son güncellemenin yakında Avrupa'ya da ulaşması bekleniyor.
shiftdelete
607115
Bu haberler ilginizi çekebilir