HTC One M8 'e Lollipop Güncellemesi Geliyor

HTC'nin son amiral gemisi HTC One M8 'e Lollipop güncellemesi geliyor ... Yeni iddialara göre, güncellemenin gelmesine sayılı günler kaldı.
09 Ocak 2015 16:14
HTC One M8 e Lollipop Güncellemesi Geliyor
Android 5.0 Lollipop'un duyurulmasının üzerinden, hatırı sayılır süre geçti. Ancak henüz HTC'nin amiral gemisi One M8 için Lollipop güncellemesi gelmedi.
 
Aynı şekilde Sony'de Android 5.0 Lollipop güncellemesini henüz yayınlamadı. Fakat, CES 2015'te gelen açıklamalar neticesinde, Sony'nin Android 5.0 güncellemesine Şubat ayı itibariyle başlayacağı kesinleşti.
 
 
HTC cephesinden ise Android 5.0 güncellemesinin tam olarak hangi tarihte geleceği konusunda açıklama gelmedi.
 
Android 5.0'ın duyurulması sonrası 90 gün içerisinde güncellemeyi yayınlayacaklarını belirten HTC tarafında çalışmalar devam ederken, kullanıcılar sabırsızlıkla güncellemeyi beklemeye devam ediyorlar.
 
Bir süre önce HTC One M8'in Android 5.0.1 ile çalıştığı görülen ekran görüntüleri, LlabTooFer tarafından paylaşıldıktan sonra, güncellemenin 2 Şubat tarihinde yayınlanması bekleniyordu.
 
Bugün ise HTC tarafına yakınlığı ile bilinen LlabTooFer kaynağı tarafından paylaşılan bilgiler, güncellemenin çok yakında yayınlanacağına işaret etti.
 
Zira LlabTooFer'ın iddialarına göre, HTC One M8 Android 5.0 Lollipop güncellemesi, iki hafta sonra yayınlanacak.
 
Yine de HTC cephesinden açıklama gelmemesi nedeniyle, LlabToofer'ın iddiaları, asılsız olabilir. O nedenle acele etmeyip, kararlı güncellemeyi sabırla beklememiz iyi olacak.
shiftdelete
558743
Bu haberler ilginizi çekebilir