HTC One E8'e Lollipop Geldi

HTC One M8 modelinin uygun fiyatlı versiyonu olan One E8 için Android 5.0 Lollipop güncellemesinin Türkiye dağıtımı başladı.
22 Nisan 2015 19:56
HTC One E8e Lollipop Geldi
HTC'nin geçtiğimiz yılki amiral gemi modeli One M8'in uygun fiyatlı versiyonu olan One E8 için Android 5.0 Lollipop güncellemesi ülkemizde dağıtılmaya başlandı.
 
One M8'den donanım anlamında hiç bir farklılığı bulunmayan One E8'i plastik kasası ve kamerası One M8'den ayırıyor. One E8 yüksek donanım özelliklerine karşı uygun fiyatı ile fiyat performans ürünleri arasında yerini alıyor.
 
 
HTC One E8'de Android 5.0.2 Lollipop sürümünü kullanmanız içinse iki güncelleme yapmanız gerekiyor. İlk aşamada yaklaşık 140 MB bir güncellemeyi kurmanız daha sonrasında ise 596.78 MB'lık bir diğer güncellemeyi kurmanız gerekiyor.
 
 
Android 5.0 Lollipop güncellemesi HTC One E8'e neler kazandırıyor?
 
OTA yoluyla HTC One E8 modellerine yollanan Android 5.0 Lollipop güncellemesi, firmanın mevcut arayüzü Sense 6.0 ile geliyor.
 
Sense 6.0'ın Android 5.0 Lollipop'un getirilerine göre tekrardan bir revizyeye uğradığını görüyoruz.
 
Yeni kilit ekranı ve materyal dizayna göre kilit ekranında gelen bildirimler ile beraber, bildirim ekranının da materyal dizayna göre yenilendiği göze çarpıyor. Ayrıca Android 5.0 Lollipop ile gelen yeni çoklu işlem ekranı, One E8'e güncelleme ile entegre edilmiş.
 
Güncellemeyi; Ayarlar>Hakkında>Yazılım güncellemeleri bölümünden denetleyebilir ve yükleyebilirsiniz.
lg, g stylo, stylus, g3 stylus, akıllı telefon, kalem, büyük ekran, 2 tb hafıza, 2 tb
shiftdelete
561329
Bu haberler ilginizi çekebilir